Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Poděkování

Datum publikování: 01.04.2020

Rádi bychom alespoň touto cestou chtěli mockrát poděkovat všem dobrým lidem, firmám a spolkům, které si na nás v této době vzpomněli a nabídli nám svou pomocnou ruku, ať už formou šitých roušek pro klienty nebo květinami, které rovněž udělaly klientům velkou radost a tvořily dekoraci v každém patře našeho domova a v každém pokoji našeho klienta.

Děkujeme i klientům, kteří přes své rodiny zmobilizovali snad půlku Ostravy. 😊

Jsme rádi, že na nás myslíte, pomáháte nám a vyjadřujete nám Vaši podporu.

Doufáme, že až se toto období uklidní budeme Vám moci Vaši laskavost oplatit třeba na některé z letních akcí pro naše klienty, kde se opět všichni setkáme.

Upřímně Vám děkujeme a vážíme si Vaší pomoci!

Společně to zvládneme!

Šijeme dál!

Děkujeme: paní Vinklárková, paní Bankové z Dance Studio, p. Klosové, panu Rušaji z Vestibul Interier, dárkyni prostřednictvím Hit Rádio ORION, paní Baranové, paní Hlaváčové z GE Moneta Money Bank, , kolektivu pedagogů ze Střední školy služeb a podnikání Ostrava – Poruba, rodině  Válečného veterána a účastníka bojových misí v zahraničí pana podpr. pana Barona z Albrechtic u Českého Těšína zprostředkováním pana Kpt. Gergišáka ze Sdružení Válečných Veteránů MSK, paní Kalužové, paní Hejnalové, panu Blaščákovi, dobrovolnickému centru KORONA, paní Bučkové, spolku OSTRAVA ŠIJE ROUŠKY, firmě Balumi, paní Glogarové z ÚMOb Poruba, paní Tiché z firmy Textilér,  sdružení seniorů z Ostravy Martinova a předsedkyni p. Nožičkové, Senioři České Republiky městská organizace SČR M. Majerové, dárkyni p. Pinterové prostřednictvím p. Sekaniny, Místostarostce obce Štítina, Střední škole služeb a podnikání Ostrava – Poruba, panu J. Matouškovi, městské organizaci Senioři ČR, p. Pankové, MAXIM ZDR, paní Bondrové, paní Kocichové, paní Ševčekové, všem motorkářům v ČR, kteří se podílejí na rozvozu roušek po celé republice, Českému červenému kříži, p. Střížové, Magistrátu města Ostravy a dále všem rodinným příslušníkům našich klientů a dalším dárcům.